اولویت اول ما برای انتخاب محل اقامت در سفرها، معمولا هتل هایی هستند که علاوه بر لوکس بودن، ارزان قیمت هم باشند. برای همین معمولا انتخاب ما را هتل هایی تشکیل می دهند که ظاهری مدرن دارند و استایل مدرن آنها باعث می شود تا کمی از فضاهای لوکس گران قیمت فاصله بگیرند و هزینه آنها معقول و بصرفه باشد. هتلی که در این مطلب به آن می پردازیم کمی متفاوت است. فضا و دکوراسیون داخلی این هتل به گونه ای طراحی شده که علاوه بر رعایت المان های طراحی و معماری مدرن، لوکس و شیک به نظر برسد. با طرح آریا همراه باشید تا سفر کوتاهی به این هتل تماشایی داشته باشیم.

شاید نقطه عطف معماری این هتل، اشکال شش ضلعی باشد که در ورودی آن مورد استفاده قرار گرفته است. ورودی این ساختمان زیبا به گونه ای طراحی شده که نورپردازی ها و اشکال هندسی آن به خوبی خودنمایی کنند. روشنایی جذاب هتل به رنگ آبی است که به عنوان یک زبان طراحی در سراسر سرسرا و تالار انتظار و حتی در راهرو ها رعایت شده است.

پس از رسیدن به درب ورودی و لابی، ترکیبی از متریال ها، بافت ها و الگوهای هندسی متفاوتی در سراسر فضا به چشم می خورد . میز های پذیرش هتل از سنگ مرمر و در کنار چراغ های آویز با ظاهری منحصر به فرد با دیواری طلایی رنگ با بافت لانه زنبوری ظاهری متفاوت و گیرا ایجاد کرده است.

شاید اولین چیزی که در ورود به لابی چشم نوازی کند دکور عظیمی است که در قالب یک قفسه ی عمودی در یک سوی سالن قرار گرفته. این قفسه بصورت تصادفی از اقلام دکوری پر شده است و ظاهر جذابی به محیط بخشیده. دیوارها با اشکال هندسی نامنظم پوشیده شده اند و طراحان برای القای حضور طبیعت به مهمانان، در گوشه گوشه ی هتل از گیاهان و درختچه های متنوعی استفاده کرده اند. طراحی داخلی رستوران هتل با چراغهای آویز شیشه ای در کنار قفسه های چوبی فضایی گرم و کاربردی برای نگهداری و قرارگیری وسایل مورد  نیاز  و خرده ریز آشپزخانه ایجاد کرده است.

پانل های هندسی در سقف رستوران احساسی هنری به فضا افزوده و رنگ آن با کف در تعادل و هماهنگی می باشد. درطراحی داخلی اتاق ناهارخوری ،شومینه سفید شیشه ای با ظاهری فوق العاده و با ایمنی کافی شخصیتی متفاوت به فضا بخشیده است.عناصر شیشه ای تزئینی و رنگ های سفید و سیاه در کنار قطعات مسی و تم قرمز استفاده شده در فضا منجر به ایجاد فضایی به سبک صنعتی شده است.

نظر شما در مورد این هتل زیبا چیست؟ آیا شما هم مثل من وسوسه شدید که حداقل برای یک شب در این مکان رویایی حضور داشته باشید؟