درگذشته بسیاری از معاملات تجاری بزرگ در امریکا، در زمین های سرسبز گلف و با فشردن دست اتفاق می افتاد. اما امروزه، اتاق های کنفرانس خلاقانه، دفاتر طراحی شده با مد روز و فضای های اجتماعی درجه اول که برای مذاکرات تجاری طراحی شده اند، توسط طرف های قرارداد اجاره می شوند تا گفتگوهای مالی و توافقات تجاری خود را در آنجا انجام دهند. پردیس بهاری، یک باشگاه خصوصی در نیویورک است که برای نشست های تجاری و یا توافقات مهم در دسترس تجار درجه یک قرار می گیرد، و البته یک تفرجگاه دلپیر و شیک برای هنرپیشه های سینما، و یا موزیسین های شناخته شده ای است که می خواهند ملاقات های خود را در جایی خصوصی و دنج برگزار کنند.

در ادامه شما را با گوشه و کنار این فضای دلپذیر آشنا می کنیم تا ببینید که طراحان برای ایجاد خلاقیت و ارضای حس تنوع طلبی خود از چه مواد و متریالی استفاده کرده اند و ایده های خود را تا کجا گسترش داده اند.

صندلی های لژ از دو برند پرسیوال لافر و سولمر ودل تهیه شده ، و در کنار هم قرار گرفته اند. این دو طرح از صندلی اگرچه از دو برند متفاوت اند، اما زبان طراحی نسبتا یکسانی دارند و تفاوت میان آنها به قدری کم است که در عین القای لطیف حس تنوع در محیط، به آن صورت متوجه تفاوت های آشکار آنها نمی شوید.

 

در سالن غذاخوری خصوصی، صندلی های آرنه به میز سفارشی ابونی اضافه شده اند. این سالن برای صرف یک نهار دو طرفه طراحی شده تا یخ های یک معاملۀ تجاری پر منفعت را پیش از هرگونه توافقی آب کند.

در عین حال در لژ کنار سالن غذاخوری خصوصی، تصویری از خواننده رپ، آکا ویلیامز نصب شده که با شور و حال نسبتاً مینیمال فضا تضاد زیبایی ایجاد می کند.

طراحان برای سطح روی میز و سقف اتاق پذیرش از استیل سیاه خالص استفاده کرده اند تا این فضا با سایر مکان های این مجموعه تمایز چشمگیری داشته باشد.

استودیوی طراحی AA و گروه معماری موریس آجیمی که کار بازسازی استودیوی مجاور قصر بهاره را به عهده داشتند، برای تردد به این بخش از پله هایی با جنس استیل تیره استفاده کردند.

کف پوشی با چوب فندوق سفید که تا اتاق غذاخوری ادامه پیدا می کند، به یک دستی محیط ظاهری فریبنده داده است.

این مجموعه شامل اتاق موسیقی هم هست که شما می توانید در آنجا به نواختن موسیقی و یا حتی گوش دادن به آن بپردازید. سرتاسر این اتاق از تصاویر نقاشی شده توسط امیلیو پرز پوشیده شده. تصاویری  که بیش از هرچیز حس و حال موسیقی را تداعی می کند.

طراحان برای اتاق نهارخوری اصلی از دو تیپ صندلی استفاده کرده اند. تیپ اول کاناپه های راحتی با روکش پارچه ای راه راه به طراحی یونس اندرسن است و الباقی چهارپایه های چوبی کم ارتفاعی است که در مقابل میزها قراردارند.

میز اتاق نشست که در مرکز آن قرار گرفته از برنج آنتیک ساخته شده و نور با تابش به سطح فلز، انعکاس هندسی زیبایی را در آن پدید می آورد. این میز توسط توسط سم ارلاندو طراحی شده است.