مگ رایان در فیلم هایش نمادی از کاراکترهای شوخ، پرانرژی و مستقل ارائه کرده است و حالا شخصیت مستقل سینمایی اش را به کار تجارت املاک و مستقلات آورده است. مَگ برای اینکار از خانۀ خودش شروع کرده است. Trendy SoHo Loft خانه ای ۱۱ میلیون دلاری است و نهمین خانه ای است که او برای کسب درآمد در بازار املاک نیویورک می فروشد.

اگر این خانه با مبلغی که او درخواست کرده به فروش برسد، این ستاره ی سینما که سه بار کاندید جایزه گلدن گلوب هم شده، ۲.۹ میلیون دلار از این ملک به جیب خواهد زد. طبق ادعای مجلۀ فوربس، مگ رایان در سال ۲۰۱۴ این خانه را به مبلغ ۸ میلیون دلار از ستارۀ سریال سیمپسون ها، هنک آزاریا خریده است.

مگ رایان برای ایجاد یک انقلاب در دکوراسیون داخلی این خانه، جوئل بارکلیِ معمار، و مانیک گیبسون طراح را به استخدام خود درآورد تا دستی به سر و گوش این ملک ۴۱۰۰ فوت مربعی بکشند.ملکی که شامل ۱۳ پنجره ی عظیم، یک گالری ۴۰ فوتی و ستون های حجاری شدۀ کلاسیک بود. درهایی با طراحی فرانسوی از کف تا سقف بالا رفته بودند و کفپوش چوبی آبنوس، یک سینمای خانگی بزرگ و دیوارهای آجری که با گیاهان پوشیده شده بود، و داشت یادمان می رفت! هشت کمد دیواری که در اتاق مَستر بود.

اما طراحان درست و حسابی ظاهر خانه را دگرگون کردند و طراحی داخلی خانه را به صورت دو رنگ درآوردند: ترکیبی از عناصر سیاه با رنگ سفید! در بیشتر اتاق ها، نوارهای سیاه، درست مثل مرزهای مجزاسازی برای رنگ سفید استفاده شده اند و اتاق مستر را به الگویی از کاشی های سیاه و سفید آراستند.با اضافه کردن مبلمان چوبی به بخش هایی از هر اتاق، گرما را به محیط تزریق کردند.

مگ رایان که در سال ۱۹۸۴ با بازی در نقش بتسی استوآرت در “وقتی نوبت دنیاست” به دل سینما دوستان راه پیدا کرد، حالا با سریال “تصویر پاریس” به تلویزیون برگشته. تصویر پاریس سریالی است که بر پایۀ یک فیلم کوتاه درباره مادری که رویای دیدن پاریس را دارد ساخته شده. حالا تا حدود زیادی می توان فهمید که سلیقه مگ رایان در انتخاب این رنگ ها و عناصر از کجا سرچشمه گرفته است.