بیشتر خانه هایی که ما در طرح آریا معرفی می کنیم، خانه های لوکس و جذابی هستند که المان های طراحی نوینی و باشکوهی را در ساخت و اجرای خانه رعایت کرده اند. درمیان این خانه ها، «لبه های شناور» مورد بخصوصی است. خانه ای که محصول خلاقیت و هنر تیم معماری Kobi Karp است.

این خانه ی زیبا به خوبی توانسته از همه ی جاذبه های میامی استفاده کند. هوای استوایی، دریا و البته اقلیم گیاهی خارق العاده شهر آیتم هایی نیستند که در همه جا در اختیار معماران باشند. برای همین تیم معماری Kobi Karp تمام تلاش خود را به خرج داده به نحو احسنت از این المان ها استفاده کند. فضای داخلی خانه ساده، باشکوه و البته مدرن است و در انتخا به یک حیاط دلپذیر و بهشتی ختم می شود که همه ی توقعات مورد انتظار یک خانواده را برآورده می کند. درختان نخل، گیاهان مناطق حاره ای و سبک تفریحی خانه، هر فردی را شیفته خود خواهد کرد.

حیاط خوش طرح پشتی، منظره ای شگفت انگیز و میعادگاهی تسکین دهنده است؛ جایی که وجود استخر روح بخش، تراس گران بها، فضای ناهارخوری در هوای آزاد و باربیکیو تضمین می کند که ساکنین خانه اوقات زیادی را در فضای بیرونی ساختمان خواهند گذراند. یک خانه مسکونی سرسبز که مظهر گیرایی ظاهری، سحرآمیزی و شکوه زندگی در این شهر شیک است. فضای درونی خانه نسبت به محیط بیرون ساختمان در درجه دوم اهمیت قرار دارد. طبقه پایین از آشپزخانه، ناهارخوری و فضاهای نشیمن تشکیل شده است. درهای شیشه ای تاشو و کشویی، طبقه پایین را به باغ وصل می کنند.

شاید یکی از نکات درخور توجه، نمای بیرونی خانه باشد که به عقیده ما آنچنان نمی تواند ظواهر پنهان پشت دیوارها را به نمایش بگذارد. شکل کلی خانه ساده است و به نظر یک نمونه ی ویلایی معمولی در حاشیه ی خیابان های گران قیمت میامی است. اما زمانی که درهای خانه را باز می کنید، با دکوری از چوب با ارزش بلوط و شیشه مواجه می شوید.

شما را به تماشای این خانه ی بهشتی دعوت می کنیم.